Company logo

Polbet kostka brukowa zachodniopomorskie

Basic Details

NIP Regon Owner Established at
8610003260 810531443 Dawid Kloch 2006-09-05

Address

Warszawska 9, 72-410 Golczewo, Poland

Company description

Nasza firma od dziesięciu lat produkuje kostkę brukową, w naszej ofercie znajdują się również inne wyroby betonowe np. ogrodzenia, daszki na słupek itp. Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów.

Products and services

Dwudziestoletnie doświadczenie Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Usługowo – Handlowego POLBET w produkcji wyrobów betonowych pozwoliło osiągnąć wysoką jakość wytwarzanych produktów. Nasze wyroby posiadają świadectwo jakości. Polbruk w naszej firmie produkowany jest na wibroprasie. Polega to na tym, że każda wyprodukowana warstwa kostek na palecie jest automatycznie usuwana z obszaru pracy maszyny, a druga warstwa kostek jest formowana na następnej palecie itd. W tej metodzie produkcji każda warstwa rozformowanych kostek spoczywa na oddzielnej palecie i jest na niej transportowana podczas całego cyklu produkcji. Dla zmniejszenia powierzchni produkcyjnej palety są sztaplowane w stosy, przewożone do dojrzewalni i układane na odpowiednich regałach. Zwykle po 24 godzinnym dojrzewaniu następuje rozsztaplowanie. Kostki brukowe na paletach transportowych, po spakowaniu, przewożone są do magazynu wyrobów gotowych. Metoda ta posiada szereg zalet, z których najważniejsze to: możliwość bieżącej kontroli jakości kostek podczas całego cyklu produkcyjnego; bardzo dobre warunki dojrzewania betonu. Zalety tej metody powodują, że jest najczęściej stosowana, tym bardziej, że stwarza najlepsze warunki do uzyskania wysokiej jakości betonowej kostki brukowej i ogranicza do minimum straty produkcyjne.

Keywords

kostka brukowa, polbet, obżerze, płytka chodnikowa, chodnik, bruk, krawężnik, kamień pomorski, zachodniopomorskie, golczewo, kostka, polbet

Opinions

This company has no ratings yet. Add the first opinion.