Company logo

ZPH ANNA

Basic Details

NIP Regon Owner Established at
8950006688 930868997 Klaudiusz Pomykała 2006-09-05

Address

Kornela Ujejskiego 31, 51-141 Wrocław, Poland

Company description

Producent akrylowej dzianiny futerkowej na podkładzie poliestrowym,uniwersalnych pokrowców na siedzenia samochodowe,kocy i kocyków dziecięcych.

Products and services

Producent akrylowej dzianiny futerkowej, uniwersalnych pokrowców samochodowych, kocy i kocyków dziecięcych oferujący najwyższą jakość produktów po konkurencyjnych cenach. Specjalnością naszego zakładu jest produkcja dzianiny futerkowej wytwarzanej na podkładzie poliestrowym z okrywą z włókna akrylowego ( wełnopodobnego ) zwana potocznie ,,miśkiem" -jest materiałem rozciągliwym, o doskonalej wytrzymałości nie wymaga skomplikowanych metod konserwacji ; -możemy wyprodukować go w zależności od potrzeb naszego klienta w dowolnej gramaturze ; -obecnie dostępny jest w bardzo bogatej gamie kolorów i wzorów ( jest ich około 100 ) ; -na życzenie klienta istnieje możliwość zrealizowania dowolnego wzoru oraz użycie dowolnej palety kolorów -średnia dł. beli to 35 m a szerokość to 155 cm Ponieważ materiał nasz jest dzianiną bardzo wszechstronną o doskonałych walorach użytkowych, dlatego też może być wykorzystywany do wytwarzania szerokiego spektrum produktów gotowych np.: pokrowce samochodowe, koce, pledy, narzuty, zabawki, itp. Jesteśmy również producentem pokrowców na fotele samochodowe do wielu marek samochodów. Nasze pokrowce zapewniają komfort jazdy nawet przy długich, wielogodzinnych trasach. Szyjemy pokrowce uniwersalne jak i według wskazań odbiorców. Zdobyliśmy zaufanie naszych klientów wysoką jakością materiałów jak i bardzo bogatą gamą wzorów ( jest ich około 100 ).W procesie produkcyjnym wykorzystujemy produkowany przez nas materiał o najwyższej jakości, co pozwala nam zaproponować Państwu produkt o najniższej cenie na rynku. ZPH Anna wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oraz chcąc rozbudować ofertę produktów gotowych wprowadza na rynek KOCE jako produkt finalny naszej firmy. Charakteryzuje się on najwyższą jakością wykonania, bardzo atrakcyjną ceną, znakomitą puszystością oraz bogatym wzornictwem i kolorystyką. Tak jak w przypadku innych produktów naszej firmy tak i w przypadku KOCY wyroby nasze wykonywane są z surowców najwyższej jakości. Poddane szczegółowym badaniom przez Instytut Techniki i Technologii Dziewiarskich TRICOTEXTIL z Łodzi, KOCE nasze otrzymały prestiżowe certyfikaty jakości: PRZYJAZNY DLA CZŁOWIEKA, BEZPIECZNY DLA DZIECKA.

Keywords

DZIANINA, FUTERKOWA,ŻAKARDY, FUTERKA, SZTUCZNE, EKOLOGICZNE, WEŁNOPODOBNE, SYNTETYCZNE, ELASTYCZNE, NACIĄGLIWE, ROZCIĄGLIWE, POŁYSKLIWE,BELKI, PRZEMYSŁ, LEKKI, WŁÓKIENNICTWO, DZIEWIARSTWO, DZIEWIARNIA, POKROWCE, SAMOCHODOWE, SAMOCHÓD, SIEDZENIA, UNIWERSA

Opinions

This company has no ratings yet. Add the first opinion.